Wakacje w Łebie

  • by

Nasze domki znajdują się 900m od pięknej piaszczystej plaży, 1300m od kolejki jeżdżącej po ulicach Ustronia Morskiego, oraz Sianożęt. Mały hotel będący częścią ośrodka składającego się z 4 hoteli. Obsługa bardzo miła, pomogła znaleźć zostawiony telefon w autobusie Grecosa. Gdy pierwszej nocy włączyliśmy klimatyzację. Nawet na najniższych obrotach i najwyższej temperaturze.

Jest to nowy obiekt z miejscami noclegowymi, położony niedaleko szerokiej, czystej i piaszczystej plaży – ok. eight minut spacerem. Zapraszam na wczasy i wypoczynek do domków wypoczynkowych Pod Sosnami. Rozpoczyna się w Darłowie z Zamku Książąt Pomorskich, biegnie przez Cisowo, wzdłuż południowego brzegu jeziora Kopań. Kończy się w miejscowości Wicie, łącząc się z czerwonym Szlakiem Nadmorskim.

Dojście do morza po drodze utwardzonej przez las. Pełny opis na naszej głównej stronie internetowej POBIEROWO – urocza miejscowość położona nad brzegiem Bałtyku w województwie zachodniopomorskim. Przez wielu jest uznawana za najbardziej urokliwe miejsce na Pomorzu Zachodnim. Otaczające lasy sosnowe, szeroka piaszczysta plaża, czyste morze zapewniają niepowtarzalny klimat i zachęcają do kąpieli słonecznych. Oddajemy do dyspozycji NOWE KOMFORTOWE Domki z BALI, które zapewnią Państwu maksymalny KOMFORT WYPOCZYNKU nad morzem. Polecamy także skorzystanie z usługi – meleksem po Łebie, gdzie zobaczymy wszystkie atrakcje.

Miejsce gdzie można odetchnąć pełną piersią. Domek 6 – osobowy piętrowy wyposażony jest w kuchnię, łazienka z prysznicem, TV, 2 sypialnie i salon z rozkładaną kanapą, stół i krzesła. Domek 6 – osobowy parterowy wyposażony jest w kuchnię, łazienkę z prysznicem, TV, kominek, three rozkładane wersalki ( salon + sypialnia) , stół i krzesła. Domek posiada taras, można spędzić miło wieczory przy grillu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *