Strony WWW

Strony internetowe

Oferujemy tworzenie stron internetowych dla każdego. Projekty są realizowane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Decydując się na wykonanie strony internetowej w JK Solution, nie musisz posiadać żadnej wiedzy technicznej. Zajmujemy się wszystkimi etapami budowania strony internetowej, rozpoczynając od stworzenia projektu graficznego, poprzez wszelkie prace programistyczne, kończąc na wgraniu strony internetowej na serwer oraz pełnej konfiguracji serwisu.

1. Projekt

2. Prace programistyczne

3. Wdrożenie na serwer

Technologia

Technologia dostosowywana jest indywidualnie pod każdy projekt. Wykonujemy strony na bazie CMS'ów z otwartym kodem źródłowym lub na autorskim systemie CMS. W przypadku bardziej specyficznych wymagań, cały serwis internetowy jest wykonywany według specyfikacji klienta. W takim przypadku klient otrzymuje serwis w pełni dostosowany do jego potrzeb.

Cennik

Ceny wszystkich wykonywanych projektów są ustalane indywidualnie po kontakcie z klientem.

Dodatkowe informacje

RWD

Responsywność stron

W dzisiejszych czasach przeglądanie Internetu na urządzeniach mobilnych cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego wszystkie strony wykonywane przez JK Solution są responsywne (treść automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu)

Zgodność

Standardy sieciowe

Strony są zgodne z wytycznymi sieciowymi W3C, WCAG czy wytycznymi Google dotyczącymi optymalizacji stron w wynikach wyszukiwania

Interaktywność

Ożywienie strony

Na stronach można użyć wielu elementów, które je ożywią np. elementy animowane poprzez CSS czy JavaScript

Zarządzanie

Łatwość zarządzania

Budowa na bazie systemu CMS pozwala na późniejszą modyfikację strony z prostego panelu zarządzania bez posiadania wiedzy technicznej

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą lub wyceną

Skontaktuj się z nami już teraz