Turyści dopiero odkrywają niezwykłe piękno

  • by

p>Każdy z prywatnym tarasem, wyposażoną kuchnią i jadalnią, wydzieloną strefę dzienną z TV, osobnymi sypialniami oraz łazienką z kabiną prysznicową. Zapewniamy również podstawowy sprzęt plażowy, zatem odetchij spokojnie. Do dyspozycji gości posiadamy osiem domków z drewna. Domki znajdują się na oświetlonej i ogrodzonej posesji o powierzchni 2000m2. Do Państwa dyspozycji posiadamy domki, pokoje gościnne oraz nowe apartamenty o podwyższonym standardzie.

Obecnie Kopalino i Lubiatowo (dwie bliźniacze miejscowości) przekształcają się z osady rolniczej w uroczą wioskę o charakterze turystycznym. Turyści dopiero odkrywają niezwykłe piękno tej miejscowości, dlatego spędzając u nas wakacje możecie liczyć na ciszę i spokój. 200 metrów do plaży w linii prostej (nasza ulica kończy się zejściem na plażę) do centrum a 100 m. Domki letniskowe i całoroczne w Mrzeżynie- czynne sezonowo.

Urok tego miejsca tkwi w jego malowniczym położeniu. To doskonałe miejsce dla tych, którzy cenią ciszę, lubią aktywnie spędzać czas i marzą o kameralnym urlopie nad morzem. Wydma CzołpińskaNa szczęście cały czas na naszym polskim wybrzeżu są białe plamy na tym coraz bardziej turystycznym i zabudowanym szlaku. Obok Łeby, Mielna i Władka są miejsca, w których jest pusto, przyjemnie i spokojnie, a parawany nie tarasują dojścia do morza. Nie ma tam wątpliwej jakości smażalni, zapiekanek gigantów, lodów z automatu czy też gofrów z owocami w żelu. Jest za to cisza, spokój i wiatr szalejący beztrosko po pustej plaży. Ponadto zawsze możesz skorzystać z usługi – melex łeba!

Nad Bałtykiem znajduje się wiele atrakcji turystycznych, które przyciągają rzesze turystów z całego świata. W sezonie letnim największą popularnością cieszą się plaże, które ciągną się kilometrami wzdłuż wybrzeża. Nie brakuje też pięknych klifów, urokliwych portów rybackich i malowniczych latarni morskich. Dla miłośników sportów wodnych, Bałtyk to prawdziwe eldorado – wzdłuż wybrzeża znajduje się wiele ośrodków wczasowych, które oferują kursy windsurfingu, kitesurfingu, a także żeglarstwa. Na uwagę zasługuje także wiele parków krajobrazowych i rezerwatów przyrody, które zachwycają pięknem przyrody i dają możliwość obcowania z dziką naturą. Warto też zwrócić uwagę na miasta nadmorskie, takie jak Gdańsk, Sopot czy Kołobrzeg, które słyną z pięknych zabytków, bogatej historii oraz atrakcyjnych ofert kulturalnych i rozrywkowych.

Osoby starsze mogą skorzystać z oferty transportu meleksem za odpłatnością na plażę lub w inny zakątek Rowów. Ze wszystkich polskich latarni jest ona najbardziej oddalona od terenów zamieszkałych, a brak świateł miasta powoduje, że jest doskonale widoczna w nocy. Położona jest na wysokim wzniesieniu, w odległości a thousand m od brzegu morskiego na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Latarnię zbudowano w XIX w., a materiały na jej budowę były dowożone barkami od strony morza. Od 1 maja obiekt jest udostępniany zwiedzającym.