Sprawdzamy stan danej nieruchomości

  • by

Polska stała się modnym kierunkiem wakacyjnym, weekendowym i biznesowym. Popularnością cieszą się szczególnie duże miasta. Ministerstwo Sportu i Turystyki podsumowało 2018 rok w turystyce jako… Kredyty hipoteczne cały czas zyskują na popularności.

Tu odnajdziemy na przykład neogotycką katedrę w La Marina, XV-wieczny rynek Constitución, czy renesansowe domy pałacowe. Właśnie w tej części miasteczka organizowane są rokrocznie lokalne fiesty i tradycyjne uroczystości. Miłośników dobrego jedzenia zadowolą z pewnością licznie rozmieszczone tu restauracje serwujące znakomite dania z mięsa i ryżu. Fanów golfa przyciągną mnogo rozmieszczone pola, położone w kurorcie San Jaime Golf Club. Nie brakuje tu także atrakcji przeznaczonych dla miłośników sportów wodnych – swoje ulubione miejsce do uprawiania aktywności fizycznej odnajdą tu z pewnością zapaleni żeglarze, kajakarze, windsurferzy i nurkowie. Ceny nieruchomości w Moraira przedstawiają się następująco – w sierpniu 2020 średni koszt za m2 kształtował się na poziomie euro. Więcej na stronie: https://jrvaluation.pl/rzeczoznawca-nieruchomosci/

Sprawdzamy stan danej nieruchomości, uzyskując stosowne informacje z bułgarskich rejestrów. Nierzadko atrakcyjne ceny konkretnych mieszkań czy domów na sprzedaż w Bułgarii wynikają z ich zadłużenia lub innego typu ograniczenia – dbamy o to, by nasi klienci nabywali lokale wolne od takich obciążeń. Kontrolę w tym zakresie przeprowadzamy na krótko przed finalizacją transakcji, dzięki czemu mamy pewność, że przedstawione inwestorom dane są aktualne i prawdziwe. Gwarantujemy przebieg całego proces zakupu zgodnie z aktualnie obowiązującym prawodawstwem w tym zakresie. Przebieg całego procesu zakupu nieruchomości jest monitorowany i prowadzony przez wyspecjalizowaną i doświadczoną kancelarie prawną. Wszystkie szczegóły dotyczące kupna bądź sprzedaży nieruchomości w Bułgarii indywidualnie omawiamy z każdą zainteresowaną osobą.

Informujemy, że Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku posiada na sprzedaż zabudowaną nieruchomość gruntową położoną w Nowym Trzepowie. Pandemia spowodowała zmianę oczekiwań i priorytetów indywidualnych nabywców mieszkań. Rozprzestrzeniający się koronawirus wymusił przede wszystkim rozwiązania poprawiające jakość życia.

Chętni na zakup mają czas do 21 lutego br., bowiem właśnie tego dnia odbędą się przetargi. Warto wspomnieć, iż Gmina Teresin rozwija się bardzo szybko. To właśnie tam znajdują swoje lokalizacje nowe hale magazynowe oferujące wiele miejsc pracy. Teresin posiada ciekawą ofertę kulturalno — sportową.

W przetargu nie mogą wziąć udziału osoby spokrewnione z właścicielem licytowanej nieruchomości oraz komornikiem, a także obecne na licytacji w charakterze urzędowym. Licytować nie może też osoba, która nie wykonała warunków innego przetargu. W sierpniu ruszają kolejne licytacje komornicze mieszkań i domów w województwie śląskim. Kwota ostateczna i tak będzie znacznie obniżona w stosunku do tych oferowanych na rynku. Zobacz, gdzie w Śląskiem można znaleźć tego typu nieruchomości w atrakcyjnej cenie.