Modne czapki czyli smerfetki

  • by

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na stok, czy po prostu załatwiasz sprawy w zimny dzień, czapka z wełny merino z pewnością zapewni Ci komfort i styl kominiarki. Jeśli lubisz przyciągać spojrzenia i uwielbiasz kreować wyróżniające się stylizacje, wybierz wielobarwny produkt lub niecodzienny fason – np. Z kolei czapka, która ma zapewniać ciepło w drodze, np.

Pasuje do stylizacji casual elegant, a także sportowego stroju. Czapki, chociaż nie przez wszystkich uwielbiane, są bardzo praktyczne i mogą uchronić przed przeziębieniem. Odpowiednio dobrane do stroju mogą stanowić modny dodatek, który założysz nie tylko podczas chłodnych dni. Postaw na uniwersalny fason z dzianiny, który pasuje do sportowych i eleganckich stylizacji. Czapki w różnych wariantach kolorystycznych czekają na ciebie m.in w Biedronce. Sklep oferuje fasony dla kobiet i mężczyzn w niskiej cenie.

W końcu istnieje niezliczona ilość modeli tych czapek, w kolorowe wzory lub skromne wersje w czarnych lub brązowych barwach. Wszystkie czapki zimowe, wykonane z dzianiny można nazwać mianem dzianinowych – czy chodzi o beret baskijski, czapkę aviatorkę lub też czapkę dzianinową z daszkiem w swobodnym stylu. Bardzo ciepła, czarna czapka zimowa męska wykonana w całości z akrylu. Na jej przodzie widnieje napis Poundout Athletic podkreślający jakość i sportowy charakter. Zimowa czapka charakteryzuje się pełnym dopasowaniem do każdej głowy. Męska czapka zimowa Barbells wykonana z termoaktywnego materiału z nieścieralną grafiką.

Modne czapki czyli smerfetki, uszatki, animal hat, beanie czy ponadczasowe berety i kapelusze. Ważne, żeby nie podążać ślepo za modą i przy zakupie czapki wziąć m.in. Dzięki temu zimowe nakrycie głowy nie tylko nie pozwoli nam zmarznąć, ale również podkreśli urodę. Za pośrednictwem pani Grażyny Gąski z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, która opiekuje się świdnickimi bezdomnymi przekazaliśmy zestawy ciepłych szalików, czapek i rękawiczek osobom potrzebującym. Dowiedzieliśmy się, że w naszym mieście kilkanaście osób spędza zimę poza miejscami zamieszkania. W poniedziałek nasze paczki dotrą do Bezdomnych podczas patronażu prowadzonego przez panią Grażynę Gąskę oraz świdnicką Straż Miejską.