Darmowe Korepetycje Matematyczne

  • by

Wszyscy moi maturzyści dostają się na wybrane przez siebie studia. Moim uczniem jest pracownik naukowy Politechniki Wrocławskiej, którego miałam przeprowadzić ze szkoły zawodowej do technikum. Polubił matematykę i naukę tak,że po studiach magisterskich skutecznie skończył studia doktorskie i pracuje naukowo. Studentka II roku Energetyki na Politechnice Gdańskiej. Nie rozumiesz nauczyciela, chcesz powtórzyć przed sprawdzianem, egzaminem lub po prostu poćwiczyć i rozwinąć swoje umiejętności z kimś, kto Cię zmotywuje? Oferuję naukę w miłej, bezstresowej atmosferze z nastawieniem na pobudzenie kreatywnego myślenia i poszukiwanie zindywidualizowanych sposobów na efektywne – https://effectiveteaching.pl/korepetycje/korepetycje-matematyka/

W Gdańsku posiadamy aż 330 nauczycieli matematyki, którzy tylko czekają na Twoją wiadomość! Aby zapoznać się z listą nauczycieli, wpisz w polu wyszukiwania na naszej stronie głównej „matematyka”, a obok wybierz miasto Gdańsk. Swoje wyniki możesz filtrować, na przykład pod kątem preferowanej stawki lub poziomu nauczania.

 

Absolwentka V LO w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Moją dewizą jest nauka przez zabawę, gry i swobodne konwersacje. Skupiam się na rozwoju myślenia, kombinowania i tworzeniu bazy do dalszego nauczania. Od 30 lat pomagam uczniom i studentom zrozumieć i polubić matematykę.

Zmierzenie się z Królową Nauk wciąż stanowi dla uczniów spore wyzwanie. Darmowe Korepetycje Matematyczne zostaną przeprowadzone już po raz piąty. Zajęcia poprowadzą członkowie Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.