Agenci nieruchomości znają rynek

  • by

Ponadto w serwisie codziennie zamieszczane są najbardziej aktualne wiadomości z rynku nieruchomości, finansów i ekonomii. Dzięki temu zarówno klienci, jak również pracownicy oddziałów franczyzowych WGN, mają możliwość zapoznania się z bieżącą sytuacją gospodarczą i ekonomiczną w kraju. Wielka Giełda Nieruchomości stawia na profesjonalizm i nowoczesność. Z tego względu w 2016 roku Prezes Grupy WGN – Leszek Michniak, podjął decyzję o wprowadzeniu zupełnie nowego serwisu ogłoszeniowego: wycena nieruchomości w Gdańsku.

Płatnikami są osoby niebędące rezydentami fiskalnymi, a posiadające majątek w Hiszpanii, czyli właśnie nieruchomości. Jeśli nieruchomość nie jest wynajmowana, podstawą do obliczenia jest kwota wynikająca z zastosowania przelicznika 2% do wartości katastralnej nieruchomości. Jeśli natomiast jest wynajmowana, to podatek oblicza się oddzielnie od dochodu z wynajmu i oddzielnie za okresy, kiedy nieruchomość była użytkowana przez właściciela (lub stała pusta).

Nabywcy biorą pod uwagę przede wszystkim dostępność komunikacji i łatwość dojazdu do centrum miasta. Jeśli zakupem zainteresowani są seniorzy, zwracają szczególną uwagę, by dzielnica była spokojna, w okolicy był park, przychodnia, a jak najbliżej znajdowały się sklepy i apteka. Innym kryterium kierują się rodziny z małymi dziećmi. Dla tej grupy klientów z kolei ważna jest odległość do przedszkola, szkoły, placu zabaw.

Przykładem są gdańskie Siedlce, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie oblężonego przez turystów Śródmieścia, a jednak ciche i znacznie bardziej przystosowane do codziennego życia. Historia dzielnicy sięga XIV wieku, jej charakterystycznymi elementami były młyny i ogrody. Po tym, jak przez lata było to miejsce zapomniane, obecnie ma tu miejsce dynamiczna rewitalizacja, co z pewnością wpłynie na przyszłą wartość tutejszych nieruchomości. Mamy bardzo atrakcyjną ofertę mikroapartamentów Modern Space w warszawskich Włochach. Obecnie oferta obejmuje jednostki o metrażach od 17 do 39 mkw. To jest także ciekawa alternatywa dla osób szukających małych biur, wraz z opcją wykończenia i aranżacji.

Agenci nieruchomości znają rynek i stale aktualizują informacje, przepisy oraz informacje o planowanych inwestycjach. Komfortowe mieszkania w niskiej zabudowie klienci Euro Stylu znajdą również na Osiedlu przy Błoniach w Rumi Janowo, tuż przy granicy z Gdynią. Zachowanie dużych odległości między budynkami pozwoliło na atrakcyjne i funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Dzieci ucieszy duży plac zabaw, właściciele psów docenią wygrodzony tor przeszkód dla ich pupili, a posiadacze dwóch kółek stację serwisową dla rowerów.

Lokale usługowe także muszą wzbudzić pozytywne uczucia, a jednocześnie pozostać praktyczne. W każdej nieruchomości musi być czysto, przestrzeń powinna być zadbana, pozbawiona niepotrzebnych elementów. Oświetlenie ma ogromne znaczenie – pamiętajmy, by pomieszczenia miały dużo światła, a tam, gdzie to możliwe – wykorzystajmy światło naturalne.

Działamy kompleksowo, co przynosi oczekiwane rezultaty przy ewentualnym wynajmowaniu znajdujących się w Bułgarii domów na sprzedaż. Atrakcyjne nieruchomości nad morzem lub w innej lokalizacji wybieramy tak, by były też gotowe do użytkowania przez samych inwestorów. Na osiedlu Mały Grochów powstają zarówno kompaktowe lokale, jak i duże, kilkupokojowe mieszkania dla rodzin z dziećmi. Metraż waha się od 25 do ninety m², co ułatwia wybór mieszkania dobrze dostosowanego do potrzeb przyszłych lokatorów. Wszystkie mieszkania będą posiadać też balkon lub duży taras. Na użytek przyszłych mieszkańców w inwestycji przy ulicy Siennickiej deweloper planuje również boksy rowerowe oraz naziemne miejsca parkingowe i garaż podziemny.

Chcąc zaopatrzyć się w domek na wsi nad morzem, warto wybrać te tereny, gdzie odnajdziemy prawdziwą ciszę i spokój. Materiał sponsorowany Łódzki rynek nieruchomości – krótki przegląd 2022 Łódzki rynek pierwotny jest jednym z najbardziej różnorodnych, innowacyjnych i dynamicznych w kraju. Przyciąga też wielu inwestorów z Polski i zagranicy, gdyż nieruchomości w stolicy województwa łódzkiego stanowią coraz większą wartość, popyt na nie… Serwis ogłoszeniowy WGN to nie tylko doskonała baza ofert nieruchomości. Deweloperzy oraz inwestorzy komercyjni oraz indywidualni mogą czerpać z niego niezwykle istotne i najbardziej aktualne informacje dotyczące rynku nieruchomości, finansów, ekonomii, inwestycji oraz prawa.

Jest to wyjątkowa chwila, którą chcemy wspólnie celebrować. Zapraszamy do skorzystania z usług naszych doświadczonych pośredników nieruchomości. Włoska astronautka i pilot wojskowy Samantha Cristoforetti opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie pożaru mającego miejsce w Polsce. Wszelkie oferty wsparcia dla Ukrainy prosimy kierować bezpośrednio do WCRS pod adres Niezwykle istotnym jest dowiedzieć się, czy na pozór atrakcyjna nieruchomość, nie jest przysłowiowym kotem w worku.

– Coraz częściej pojawiają się zapytania o mieszkania z najwyższej póki cenowej, a także te wykończone „pod klucz”. Zauważamy zwiększone zainteresowanie inwestowaniem w nieruchomości i poszukiwaniem okazji cenowych – mówi Andrzej Piórecki, prezydent Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Grono osób poszukujących mieszkania do wynajęcia poszerzyły również osoby przybyłe z Ukrainy. W Polsce schronienia szuka aktualnie ponad 2,5 mln uchodźców.